CZ Shadow 2 pistolet sportowy

CZ Shadow 2 to pistolet sportowy produkowany przez Česką Zbrojovkę. CZ Shadow 2 to pistolet samopowtarzalny. Jest następcą modelu CZ 75 Shadow i został zaprojektowany z myślą o użytkownikach profesjonalnych i amatorach. CZ Shadow 2 jest wyposażony w regulowany chwyt, teleskopowy pałąk i regulowaną muszkę. Ma także bezpiecznik umieszczony z tyłu rękojeści. Został zaprojektowany do startów w zawodach IPSC i jest uważany za jeden z najlepszych pistoletów na świecie i jednym z najpopularniejszych pistoletów sportowych. CZ Shadow 2 to nowoczesna i bardzo popularna broń sportowa. Jest lekka i łatwa w obsłudze, a także bardzo precyzyjna.

Najnowsza generacja CZ Shadow 2

CZ Shadow 2 to najnowsza generacja pistoletu CZ 75. Jest ona lekka i posiada wiele innowacyjnych rozwiązań, które czynią ją jeszcze lepszą od poprzedniej wersji. CZ Shadow 2 jest bardzo popularny wśród strzelców sportowych, ponieważ jest bardzo precyzyjny i łatwy w obsłudze. Jest też bardzo wytrzymały, co czyni go idealnym narzędziem do celów sportowych. CZ Shadow 2 to świetna broń dla każdego, kto chce się nauczyć strzelania i poprawić swoje umiejętności. Jest to idealna broń (http://sklep-bron.pl/b/) dla osób, które chcą brać udział w zawodach strzeleckich. Jest dostępny w różnych rozmiarach i konfiguracjach, dzięki czemu można go dostosować do własnych potrzeb. Jest także dostępny w wersji z tłumikiem dźwięku, który jest idealny dla osób, które chcą strzelać bez hałasu.

Budowa CZ Shadow 2

CZ Shadow 2 jest pistoletem półautomatycznym, wyposażonym w 5-calową lufę o kalibrze 9 mm. Posiada on także regulowany chwyt i magazynek na 19 lub 21 naboi. Pistolet jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, takich jak stopy aluminium i polimer. Dzięki temu jest lekki i łatwy w obsłudze. Pistolet posiada również bezpiecznik umieszczony z tyłu kolby, który uniemożliwia strzelanie, jeśli nie jest on całkowicie wciśnięty. Ponadto CZ Shadow 2 ma regulowaną wysokość celowania i regulowany włącznik stop. Pistolet jest dostępny w różnych konfiguracjach, w tym w wersji z rękojeścią typu „grip” lub „target”. Shadow 2 jest dostępny w dwóch różnych rozmiarach: Standard i Compact.

Standard czy Compact CZ Shadow 2

Standardowa wersja CZ Shadow 2 ma długość całkowitą 209 mm, a długość lufy wynosi 120 mm. Wersja Compact jest o 10 mm krótsza od wersji Standard, a długość lufy wynosi 102 mm. CZ Shadow 2 jest wyposażony w regulowany krzyżak i muszkę, a także ma możliwość podłączenia dodatkowego oświetlenia lub celownika. CZ Shadow 2 jest dostępny w cenie od 4500 złotych.