kurs stylizacji ubioru

Kurs stylizacji ubioru – 3-dniowe warsztaty

Ten kurs to 3-dniowe intensywne warsztaty dla projektantów mody i stylistów, którzy chcą poznać podstawy stylizacji. Kurs obejmuje: historia stylizacji mody; historia mody; jak stworzyć tablicę nastrojów w stylu; jak dobrać ubiór do osobowości i stylu życia klienta; jak pracować z klientami i tworzyć stylizacje, które pokochają; projektowanie mody; rozwój produktu; prognozowanie trendów.

Kurs stylizacji ubioru – co ma na celu taki kurs ?

Kurs ma na celu przekazanie studentom umiejętności i wiedzy niezbędnych do podjęcia zawodu profesjonalnego stylisty. Kurs obejmuje wykłady, pokazy, dyskusje w grupach i zadania indywidualne. Kurs jest częścią Akademii Projektowania Ubioru, która powstała w 1996 roku. Jest jedyną tego typu w Krakowie i jedną z najlepszych w Polsce. Zobacz więcej na: https://artystycznaalternatywa.pl/kierunki/kreowanie-wizerunku. Akademia oferuje kursy dla uczniów od 10 roku życia. Kurs obejmuje szeroki zakres przedmiotów, w tym historię ubioru, teorię i praktykę projektowania mody, projektowanie wspomagane komputerowo, technologię produkcji tekstyliów i marketing mody. Wraz z rozwojem zakupów online ludzie są teraz bardziej niż kiedykolwiek świadomi tego, czego chcą. Zamiast po prostu iść do sklepu i wybrać strój, chcą wiedzieć, co najlepiej na nich wygląda, co będzie pasować do ich typu sylwetki i jak sprawić, by wyglądały stylowo. Tu z pomocą przychodzą kursy stylizacji odzieży. Kurs stylizacji odzieży to jednorazowy lub ciągły kurs, który uczy ludzi, jak ubierać się w stylowy sposób. Może być dla każdego, kto chce poznać modę i lepiej się ubierać, nie tylko dla tych, którzy mają pracę w branży.

Kurs stylizacji ubioru – jakie praktyczne umiejętności zdobędzie się, po uczestniczeniu w kursie stylizacji ubioru?

Na tym kursie nauczysz się podstaw stylizowania ubrań. Dowiesz się o historii mody, jakie są najnowsze trendy i jak budować swój własny styl. Zdobędziesz również praktyczne umiejętności doboru ubrań do swojej sylwetki i budżetu. Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą poprawić swój osobisty styl i są ciekawe, jak powstają ubrania i co można z nimi zrobić. Kurs przeznaczony jest dla pasjonatów mody, stylistów lub każdego, kto chce dowiedzieć się więcej na ten temat. Jest to dwutygodniowy intensywny kurs z naciskiem na sztukę stylizacji.