Ściana przesuwna szklana

Ściana przesuwna to jeden z najciekawszych elementów wystroju wnętrz. To bardzo dobre rozwiązanie do małych łazienek, które często służą do innych niż tylko same kąpiele. 

Wykorzystanie ścian przesuwnych 

Coraz częściej jest to także ściana oddzielająca salon od jadalni. W ostatnich latach popularność tego rodzaju ścian przesuwnych wzrasta. Wnętrza w stylu minimalistycznym. Wnętrza w stylu minimalistycznym wymagają od nas podjęcia wielu decyzji. Zazwyczaj są to decyzje bardzo trudne, ponieważ pozbycie się wszystkiego co jest nam niepotrzebne i pozostawienie tylko tego co jest nam niezbędne jest bardzo trudne. Jednak jeśli uda nam się to osiągnąć, efekt końcowy może być naprawdę imponujący. Projektowanie wnętrz w stylu skandynawskim. Skandynawskie wnętrza to obecnie jeden z najmodniejszych trendów w aranżacji wnętrz. Przyciągają swoim klimatem i prostotą. Główne cechy skandynawskiego wnętrza to biel, naturalne materiały i światło. Jeśli jesteście ciekawi jak urządzić takie wnętrze, zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Wykonanie ścian przesuwnych 

Takie wykonanie ściany wychodzące na taras lub balkon gwarantuje bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Taki rodzaj ściany jest używany w głównej mierze na balkonach i tarasach, gdyż tam ściana musi być szczelna, ale przede wszystkim bezpieczna i bezawaryjna. Warto wiedzieć, że takie ścianki są wykonywane w wielu wersjach i można je stosować również w środku mieszkań. Ściany przesuwne szklane są bardzo efektowne. Obecnie stosowane są w wielu miejscach publicznych, w gabinetach lekarskich, w salonach sprzedaży i kosmetycznych, inne miejsca to przede wszystkim szkoły, uczelnie, muzea, galerie handlowe i inne. Ściany przesuwne szklane, ze względu na swoją uniwersalność i jednocześnie bogaty wybór, są coraz chętniej wybieranymi elementami wyposażenia wnętrz.

Ściany przesuwne ze szkła 

Szkło to materiał, który jest trwały i łatwy w utrzymaniu czystości, dlatego tak bardzo go uwielbiamy. Ścianki przesuwne szklane wykonywane są z trzech rodzajów szkła, które możemy wybrać. Ściany przesuwne szklane można wykonywać ze szkła bezpiecznego, które jest bezpieczne w przypadku rozbicia, ale także ze szkła antywłamaniowego, które chroni nas przed włamaniem się do naszego domu, ale także z szkła hartowanego, które jest bardzo wytrzymałe i chroni nas przed urazami. Ściany przesuwne szklane to świetne rozwiązanie dla naszych domów i mieszkań. Ściany przesuwne szklane to gwarancja bezpieczeństwa, komfortu użytkowania i estetyki.