KeyShot – cena

Zaawansowane funkcje KeyShot – cena 

Zaawansowane funkcje oświetlenia w KeyShot pozwalają na najdokładniejsze oświetlenie prostych zdjęć studyjnych lub najbardziej skomplikowanego oświetlenia wnętrz. Dostępnych jest prawie 700 gotowych ustawień materiałów, od materiałów architektonicznych, tekstyliów, szkła i klejnotów po płyny, metale, tworzywa sztuczne i drewno. Szybko oświetl swoje sceny. Dodaj środowisko KeyShot HDRI do sceny i dostosuj je w razie potrzeby. Zastosuj lekki materiał do dowolnego elementu geometrii modelu, aby dodać obszar, punkt, IES lub reflektory.

Łatwa obsługa narzędzia

KeyShot rivasoft.pl nie wymaga żadnego specjalnego sprzętu. Można go używać na komputerze Mac lub PC. Nie ma również wymogu posiadania oddzielnej karty graficznej. W czasie rzeczywistym to oprogramowanie wyświetla zdjęcia szybko i poprawnie. Ta wydajność ma potencjał, aby zaoszczędzić dużo pieniędzy. Ponieważ nie będziemy musieli wymieniać istniejącego sprzętu na ulepszony procesor, jeśli użyjemy Keyshot. KeyShot renderuje animacje bezpośrednio do plików 3D CAD i obsługuje szeroką gamę typów plików i systemów CAD, w tym PTC Creo. W rezultacie integracja i narzędzia są bardziej usprawnione. Użytkownicy mogą wybierać spośród setek ustawień wstępnych materiałów metodą „przeciągnij i upuść” i przeglądać wyniki w czasie rzeczywistym.

KeyShot jest prostszy w użyciu, ponieważ nie wymaga zaawansowanej integracji; zamiast tego po prostu generuje animacje w plikach 3D CAD. Większość inżynierów i projektantów nie pracuje na własny rachunek. W rezultacie będą potrzebować pomocy w zarządzaniu, marketingu, a nawet współpracy z klientami w celu zatwierdzenia projektów. KeyShot ma wbudowane procesy dla każdej fazy, a także automatyczne aktualizacje, które aktualizują każdy aspekt projektu, gdy tylko zmiany zostaną wprowadzone i zaakceptowane.

KeyShot a V-Ray

Jeśli szukasz sposobu na usprawnienie procesu projektowania produktu i przyspieszenie czasu wprowadzenia go na rynek, KeyShot jest zdecydowanie najlepszym wyborem. Oprogramowanie ma wbudowany 3D CAD, który ułatwia wsparcie produkcji, skraca cykle prototypowania i obniża koszty. Dzięki temu każdy program będzie posiadał cechy i funkcjonalności przeznaczone dla konkretnych biznesów. V-Ray doskonale nadaje się do przemysłu rozrywkowego. KeyShot wydaje się być odpowiedni dla środowisk produkcyjnych i przemysłowych. KeyShot rozumie, że producenci mają napięte terminy i ograniczone budżety, dlatego zaprojektowali swoje produkty tak, aby jak najlepiej wykorzystać zasoby.