KeyShot – cena

Twórz idealne ujęcia z KeyShot – cena

KeyShot to wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia szybkich, dokładnych i niesamowitych wizualizacji bezpośrednio z danych CAD. Dzięki przepływowi pracy w czasie rzeczywistym, dzięki któremu Twoje renderingi i animacje nabierają natychmiastowego kształtu, KeyShot skraca czas potrzebny do stworzenia idealnego ujęcia. Od naukowo dokładnych ustawień materiałów i środowiska po zaawansowaną edycję materiałów i animacje – tworzenie wizualizacji produktów lub obrazów sprzedażowych i marketingowych nigdy nie było łatwiejsze.

Zalecenie konfiguracja komputera dla Keyshot

Od Keyshot 9 firma Luxion udostępniła opcję renderowania w oparciu o GPU. Jednak renderowanie w GPU lub CPU to niezależne przepływy pracy. W rezultacie wymagania sprzętowe zależą od tego, jak zaplanować renderowanie za pomocą KeyShot.

Użytkownicy Keyshot mogą zdecydować się na korzystanie tylko z opcji renderowania procesora. W takim przypadku KeyShot NIE korzysta z karty graficznej (GPU) podczas renderowania. Dlatego procesor graficzny jest używany tylko do wyświetlania interfejsu KeyShot, a także niektórych funkcji, takich jak widok geometrii i efekty Bloom. Aby przetworzyć te funkcje, każda nowoczesna karta graficzna spełni minimalne wymagania.

Procesor (CPU)

Przede wszystkim procesor jest jedynym komponentem sprzętowym, który ma wpływ na wydajność renderowania procesora. Im większa liczba rdzeni, tym lepiej. Liczba rdzeni ma pierwszeństwo przed częstotliwością zegara (Hz). Aby uzyskać optymalną moc renderowania i wydajność, rozważ procesory o dużej liczbie rdzeni: Intel Xeon (z wyjątkiem Xeon Phi) i/lub AMD Ryzen. Do renderowania GPU zalecana jest karta QUADRO RTX 4000 lub wyższa. KeyShot obsługuje każdą kartę z mikroarchitekturą NVIDIA Maxwell, którą można znaleźć w Quadro M6000 lub GTX 980 i nowszych. Aby uzyskać najlepsze wyniki, powinieneś mieć co najmniej 8 GB pamięci GPU. Poza tym, jeśli używasz tylko renderowania CPU, każda karta graficzna obsługująca OpenGL 2.0 lub nowszy będzie działać z KeyShot.

Jak wiesz, KeyShot wykorzysta wszystkie dostępne rdzenie procesora. W związku z tym większa liczba rdzeni/wątków procesora spowoduje szybsze renderowanie. Tak więc możliwości przetwarzania AMD Ryzen Threadripper Pro 3955WX z 16 rdzeniami procesora, 32 wątki to najlepszy wybór do przyspieszenia renderowania. Możesz odnieść się do tej konfiguracji na serwerze iRender, takim jak serwer GPU 5, serwer GPU 8 i serwer GPU 9.