Czym są implanty all on 6

Implanty All on 6 to rodzaj procedury implantologicznej, w której wykorzystywane są sześć implantów zaprojektowanych do zastąpienia ubytków w uzębieniu. 

Mocowanie implantów all on 6 

Implanty te są mocowane do kości, aby zapewnić stabilność i trwałość nowej konstrukcji zębów. Metoda ta jest szczególnie przydatna w przypadku pacjentów, u których występuje duży ubytek w uzębieniu. Implanty All on 6 mogą być wykorzystane do zastąpienia całego uzębienia, pozwalając pacjentowi na odzyskanie odbudowanego lub naturalnego wyglądu zębów. Implanty All on 6 są wykonywane przez doświadczonych stomatologów i obejmują trzy etapy: implanty są umieszczane w kości szczęki, aby mieć pewność, że będą one stabilnie trzymać, a następnie zostają one mocowane do specjalnych mostów lub koron, które są dostosowane do uzębienia pacjenta. 

Zakończenie wszczepiania implantów all on 6 

Po zakończeniu procesu odpowiednio dopasowane uzupełnienia są nałożone, aby zapewnić pacjentowi trwały i estetyczny uśmiech. Implanty All on 6 są bezpieczne i skuteczne w leczeniu ubytków w uzębieniu, a dodatkowo przyczyniają się do poprawy jakości życia pacjentów. Implanty all on 6 to system stomatologiczny, który pozwala na całkowitą rekonstrukcję uzębienia przy użyciu sześciu implantów. Są to implanty tytanowe, które są wszczepiane do kości w jamie ustnej. Następnie implanty są łączone z koronami lub mostami protetycznymi, aby na stałe zrekonstruować uzębienie. Implanty all on 6 są bardzo trwałe i wytrzymałe, a jednocześnie mniej inwazyjne niż tradycyjne metody rekonstrukcji uzębienia. 

Zalety implantów all on 6 

Zalety implantów all on 6 to: trwałość, szybki i prosty proces, minimalna inwazyjność, skuteczność, brak konieczności remontowania i wymiany, zachowanie funkcji jamy ustnej i zdrowego zgryzu, naturalny wygląd i wygoda. Implanty all on 6 mogą być stosowane w przypadku utraty zębów, aby zrekonstruować uzębienie i przywrócić prawidłową funkcję jamy ustnej. Metoda ta jest zwykle zalecana osobom, które nie mają wystarczającej ilości kości do zastosowania tradycyjnych implantów. Implanty all on 6 mogą być stosowane w połączeniu z protezami, mostami lub koronami protetycznymi. Mogą również być stosowane do uzupełnienia jednego lub dwóch zębów. Implanty All on 6 to technika implantacji stomatologicznej, w której do przywrócenia funkcji i estetyki ubytków zębowych używa się sześciu implantów. Wszystkie implanty są ustawione pod kątem, aby wykorzystać maksymalną ilość tkanki kostnej i zapewnić lepszą stabilność.